Профорієнтаційна зустріч з учнями 10-их класів ліцею N°22 Івано-Франківської міської ради

Студентки 4 курсу спеціальності англійська мова та література Аліна Дмитришен, Аліна Белдик, Надія Нагірняк, Марта Наконечна та Вікторія Єгрешій під керівництвом викладача кафедри англійської філології Ольги Артиш провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-их класів ліцею N°22 Івано-Франківської міської ради.

На цій зустрічі учні мали змогу дізнатись про те, як відбувається навчання на факультеті. Учні із великим зацікавленням слухали про різноманітні заходи та ініціативи, цікаві можливості практики, різні види стипендій, які можна отримати, навчаючись на нашому факультеті.
Профорієнтаційна зустріч супроводжувалась великою кількістю запитань зі сторони учнів, у свою чергу студентки розказували багато цікавих історій із університетського життя, щоб передати студентський дух. Переконані, що дана подія неабияк актуальна для учнів старших класів і сподіваємося в майбутньому побачити їх серед числа наших студентів!