Профорієнтаційна робота зі школярами міста

08 квітня 2021 року відбулася профорієнтаційна онлайн зустріч з потенційними абітурієнтами Ліцею імені Івана Франка Івано-Франківської міської ради, яку провели доценти кафедри англійської філології факультету іноземних мов Билиця Уляна Ярославівна і Дойчик Оксана Ярославівна.

Під час зустрічі учні старших класів ознайомилися з вимогами до вступу, перевагами та перспективами навчання на факультеті. Абітурієнти дізналися про потенційні міжнародні стажування та стипендії, особливості навчання і дозвілля студентів, а також можливості працевлаштування для випускників факультету.

Висловлюємо подяку адміністрації ліцею та вчителю англійської мови Ткаченко Лесі Євгенівні за допомогу в організації заходу, а також абітурієнтам за виявлене зацікавлення до вивчення іноземних мов у ПНУ ім. Василя Стефаника.