Участь викладачів кафедри у семнарі DINTERNAL HIGHER EDUCATION DAY “NEW DIMENIONS IN ASSESSMENT AND LEARNING”

24 квітня викладачі кафедри англійської філології взяли участь у семінарі Dinternal Higher Education Day “New Dimensions in Assessment and Learning”. Пірсон – це компанія з більш ніж 300-нім досвідом викладання англійської мови, яка пропонує сучасні друковані видання та мультимедійні програми для ефективного викладання та вивчення.

На семінарі, який вперше був присвячений питанням вищої школи, йшлося про актуальні методики та технології викладання англійської мови. Методист Майкл Хадсон детально ознайомив учасників семінару з особливостями пропонованого Пірсон способу визначати рівень володіння англійською мовою, розповів про основні труднощі у процесі підвищення рівня володіння мовою.