Міжнародна освітня співпраця кафедри

В рамках імплементації програми Virtual English Language Educator яка реалізується з ініціативи Regional English Language Office при Посольстві США в Україні на кафедрі англійської філології вже другий навчальний рік працює Кейт Мюллер викладач англійської мови як іноземної з Міннеаполіса, штат Міннесота, США.
Протягом семестру студенти груп СОА-35 (викладач – доцентка Куравська Наталія Юріївна) та СОА-36 (викладач – Марчук Тетяна Любомирівна) вдосконалюють навички усного та писемного мовлення, активують лексичний запас і складні граматичні конструкції та поглиблюють власну міжкультурну компетентність.
Окремим напрямком роботи Кейт Мюллер з студентами кафедри англійської філології є інфо-медійна грамотність як ключова навичка XX століття. Робота групи А-41а (викладач – доцентка Ікалюк Леся Михайлівна) та А 34е (викладач – Мінцис Елла Євгенівна) спрямована на розвиток критичного мислення, посилення медіаграмотності, тобто розуміння як працюють медіа (власники, журналістські стандарти), уміння розрізняти типи контенту, види маніпуляцій тощо.
Крім того, кожної п’ятниці студенти факультету іноземних мов мають можливість удосконалювати свій розмовний рівень відвідуючи Speaking Club with Kate.
Координаторка програми “Virtual English Language Educator Program” – доцентка кафедри англійської філології Марчук Тетяна Любомирівна.