Профорієнтаційні заходи англійською мовою провели для учнів Ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради

5 та 6 квітня 2023 р. студенти четвертого курсу факультету іноземних мов спеціальності англійська мова та література Дарина Сидорук та Ігор Стаценко під керівництвом доцентки кафедри англійської філології Діани Сабадаш та за сприяння вчителів англійської мови Рошик Віри Володимирівни і Олійника Андрія Васильовича провели профорієнтаційні заходи англійською/українською мовою на тему “My Plans for the Future” з учнями 9 класів Ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради.
Студенти цікаво та доступно розповіли про навчання на факультеті іноземних мов, академічні можливості, програми обміну, студентське життя, поділилися своїми враженнями, досвідом працевлаштування (навчаючись на 4 курсі Дарина Сидорук працює у Helen Doron Івано-Франківськ, Ігор Стаценко у Softserve IF) та планами на майбутнє. Учням також розповіли про soft та hard skills, які активно розвивають у процесі навчання на факультеті для побудови успішного професійного майбутнього; запропонували пройти тест, який дає можливість визначити актуальні варіанти професій відповідно до особистих уподобань, пріоритетів та схильностей; та залучили до командної проєктної роботи “My Plans for the Future”.