Найактуальніше питання серед випускників шкіл «Куди поступати?» , «Який ВНЗ обрати?»

Знайти відповідь на це питання учням Тисменицького ліцею допомогли Ірина Малишівська та Ольга Білик – доценти кафедри англійської філології. Викладачі розповіли про переваги навчання у Прикарпатському національному  університеті ім. В. Стефаника та на факультеті іноземних мов зокрема. Учні дізнались про умови вступу, спеціальності, кваліфікації, міжнародні програми обміну та проєкти, які існують на факультеті. Коротка екскурсія сайтом університету дозволила майбутнім студентам відчути ту освітню атмосферу, яка на них чекає. Висловлюємо щиру подяку адміністрації ліцею і зокрема Угрин Наталі Іванівні за сприяння в організації заходу.