![](https://kaf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/89/2021/04/166731679_3891155357587543_1727648591768557649_n.jpg)
Протягом 45 годин впродовж семи тижнів початку 2021 р. доценти кафедри англійської філології Ірина Малишівська, Діана Сабадаш та Наталія Гошилик активно та інтерактивно працювали з колегами з України під керівництвом Шона Хікса (Державний департамент США) та доктора Роберта Нілі в межах програми “Teaching 4 skills online” від TESOL Україна.
Темою стажування було вивчення іноземних мов онлайн, а тому воркшопи були присвячені саме ефективному навчанню іноземних мов в умовах дистанційного навчання, питанням критичного мислення та соціального і емоційного навчання. Всі учасники курсу також представили власні напрацювання, розроблені на основі пропонованих фахівцями методик.
![](https://kaf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/89/2021/04/166995237_3891155410920871_4148791638575906130_n-300x208.jpg)
![](https://kaf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/89/2021/04/167670400_3891155527587526_8806293054066825924_n-300x198.jpg)
![](https://kaf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/89/2021/04/167950783_3891155467587532_2340471551743924407_n-300x198.jpg)