Звітна конференція кафедри 2018: секційні засідання

28 березня 2018 року на кафедрі англійської філології пройшли секційні засідання в рамках звітної конференції професорсько-викладацького складу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Робота підсекцій «Лексичної семантики, граматики і прагматики», «Когнітивної лінгвістики і поетики», «Літератури англомовних країн і перекладу», «Сучасних методик викладання англійської мови як іноземної» була плідною та показала усю сферу наукових зацікавлень кафедри.

Пропоновані доповіді засвідчили високий науковий рівень професорсько-викладацького складу, показали, що представники кафедри проводять дослідження з врахуванням результатів сучасних вітчизняних та закордонних розвідок. Жваве обговорення викликали доповіді доц. Гошилика В.Б. «Темпоральне дистанціювання мовця як об’єкт лінгвістичного дослідження», доц. Петрини О.С. «Явище полісемії у термінології», доц. Гошилик Н.С. «Еколінгвістичні аспекти аналізу концептуальних метафор», доц. Романишина І.М. «Контроль і оцінювання в системі автономного навчання майбутнього вчителя іноземної мови», доц. Тихої У.І. «Мультимодальність сучасного художнього тексту».

Особливу увагу приділили аспірантам та молодим науковцям, які працюють над завершенням дисертаційних робіт.