Співпраця З Ягелонським університетом триває

В рамках угоди між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» і Ягеллонським університетом (Республіка Польща) на факультеті іноземних мов з 11 по 18 травня 2017 року перебував старший викладач Інституту англійської філології Ягеллонського університету Рамон Шіндлер (Ramon Shindler).

Рамон Шіндлер, відомий методист, розробник популярних відео занять для дітей “Lippy and Messy: Learn аnd Play. Play аnd Learn”, здобув ступінь магістра на факультеті прикладної лінгвістики в Університеті Единбурга, тривалий час співпрацював із Британською Радою у Польщі, Вірменії та Україні, провів семінарські заняття зі студентами та викладачами кафедри англійської філології, до яких долучилися також вчителі школи-ліцею № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Розмаїття тематики семінарських занять, що доповнювалося креативним підходом до навчання і викладання англійської мови для слухачів різного віку та різного рівня володіння мовою, викликало неабияке зацікавлення серед студентів та викладачів. Це, зокрема, Creative Reading, Listening for Language, Life is Full of Ups and Downs, It’s Time For a Rhyme, English for Very Young Learners. Циклом навчальних занять викладача англійської мови з Польщі було продовжено міжнародну співпрацю кафедри англійської філології з Ягеллонським університетом з метою налагодження подальших професійних та наукових зв’язків.