Успішні захисти магістерських робіт випускників освітньої програми «Англійська мова і література»

14-15 грудня 2022 року відбулися захисти магістерських робіт здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітньої програми «Англійська мова і література». Екзаменаційна комісія у складі Алли Цапів, докторки філологічних наук, професорки, проректорки з міжнародної співпраці і соціально-гуманітарної роботи Херсонського державного університету, Якова Бистрова, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри англійської філології, Оксани Дойчик, кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри англійської філології розглянула 22 магістерські роботи мовознавчого, перекладознавчого і літературознавчого спрямування. Випускники магістратури продемонстрували якісну фахову підготовку, належне володіння уміннями і навичками науково-дослідної та пошукової діяльності в галузі філології. Кращих студентів за результатами захисту було рекомендовано до вступу а аспірантуру.

Сьогоднішнє воєнне буття аж ніяк не зламало магістрів, а навпаки загартувало їх. Успіхів Вам, випускники, у всіх починаннях, професійного вам зростання і щастя під мирним небом України!