Викладачі кафедри англійської філології взяли участь у серії онлайн лекцій професора риторики Утрехтського університету (Нідерланди) Майкла Берка

5 квітня викладачі кафедри англійської філології взяли участь у серії онлайн лекцій професора риторики Університетського коледжу Академії імені Рузвельта Утрехтського університету (Нідерланди) Майкла Берка, які присвячені актуальним проблемам стилю, мови і когніції в дитячій літературі. Зокрема, на першій з них було проаналізовано книгу відомої британської письменниці Джулії Дональдсон «Груффало» (1999), яка перекладена багатьма мовами світу, в тому числі й українською. У наступних лекціях професора Берка йтиметься про докладну природу й особливості процесу читання дитячої літератури.