Запрошуємо на навчання за освітніми програмами “Англійська мова і література” та Середня освіта (Мова і література (англійська))

Обравши спеціальність Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, студенти:
отримують кваліфікацію за двома іноземними мовами:
1. Англійською
2. Німецькою, французькою, китайською чи іспанською на вибір студента
  • мають можливість додатково опанувати інші мови (угорську, італійську та ін.)
  • навчаються за спеціальністю, акредитованою Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти до 2025 року.
  • забезпечені сучасними умовами навчання, коли враховано й впроваджено найновітніші методики навчального процесу та передбачено співпрацю з потенційними роботодавцями!
Обравши спеціальність Середня освіта 014.02 Середня освіта (англійська мова і література), студенти:
отримують кваліфікацію за двома іноземними мовами:
1. Англійською
2. Німецькою чи французькою на вибір студента
  • мають можливість додатково опанувати інші мови (угорську, італійську та ін.)