Викладачі кафедри підвищують кваліфікацію на платформі Coursera for Campus

Уже більше місяця викладачі та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мають доступ до близько 4000 різноманітних безкоштовних курсів на онлайн платформі Coursera for Campus. Викладацький склад ФІМ активно користується можливістю підвищити свою професійну майстерність та черговий раз довести готовність до будь-яких викликів сьогодення.

Відрадно, що станом на 1.05.2020 р. чимала кількість викладачів кафедри англійської філології: Бистров Я. В, Артиш О. О., Білик О. І., Білянська І. П., Гошилик В. Б., Гошилик Н. С., Дерев’янко О. А., Думчак І. М., Іванотчак Н. І., Куравська Н. Ю., Ловчук Ю. Ю., Малишівська І. В., Марчук Т. Л., Матіяш-Гнедюк І. М., Мінцис Е. Є., Мінцис Ю. Б., Пилячик Н. Є., Сабадаш Д. В., Тацакович У. Т., Тиха У. І., Троценко О. Я., Шуневич О. С., Карпаш О. М.  уже успішно завершила ряд курсів у різних сферах філології, лінгвопсихології, методики навчання/викладання іноземних мов онлайн, освітнього менеджменту та багато інших. Якщо говорити мовою цифр, то здобуток кафедри – 49 сертифікатів! Цей перелік ще далеко не повний, оскільки кількість тих, хто долучається, збільшується щотижня. Ентузіазм та професійний рівень викладацького складу кафедри не залишає жодних сумнівів, що наші викладачі – гідний приклад для студентів та абітурієнтів, які активно працюють навіть в умовах карантину. Виклик кинуто і нашим студентам 2-6 курсів, які завзято доводять свою зацікавленість у самовдосконаленні та професійному розвитку на платформі Coursera! Per aspera ad astra!