Безкоштовна підготовка до ЗНО разом з ФІМ триває онлайн!

Продовжуючи багаторічну традицію безкоштовної підготовки учнів випускних класів до ЗНО, на факультеті відбуваються експрес-курси в онлайн режимі, які, навіть у передсвяткові дні, збирають понад 50 поціновувачів іноземних мов. Завдяки використанню платформи Cisco Webex Meeting, заняття відбуваються у формі відео-конференції, тож учасники не лише мають змогу переглядати презентації, закріплюючи граматичний матеріал, виконувати інтерактивні завдання, а й отримують грунтовні відповіді на різноманітні запитання протягом заняття.
Вже п’ятий рік поспіль факультет іноземних мов ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» запрошує абітурієнтів на безкоштовні заняття з іноземних мов (англійська, німецька, французька) для підготовки до складання ЗНО, і цього року навіть карантин не став на заваді.
Онлайн-заняття проводяться викладачами кафедр англійської філологій Наталією Пилячик та Еллою Мінцис, надаючи чудову можливість учням шкіл міста та області підвищити мовний рівень для успішного складання ЗНО у світлі нових вимог.
За підсумками проведених занять отримуємо дуже позитивні відгуки від абітурієнтів та батьків, які надихають нас на подальшу роботу для того, щоб учасники наших курсів подолали усі труднощі у вивченні іноземних мов і отримали високі бали з ЗНО:
“Заняття проходять на високому рівні. Щиро дякуємо за хорошу роботу усім, хто долучився до такої потрібної справи. Ми, батьки, і наші одинадцятикласники – в захваті”,
“Щиро дякуємо Наталії Євгенівні Пилячик за дуже класну і цікаву лекцію!”, “Дякую, Наталіє Євгенівно, за доступний, цікавий і дуже корисний урок.”
Запрошуємо усіх бажаючих крокувати до успіху разом з факультетом іноземних мов та приєднуватись до наших онлайн-занять.