Курс з медіаграмотності “Verified: Course on Media Literacy”

Студенти 4 курсу Ангеліна П’ятниця, Тетяна Іконова та доцент кафедри Наталія Гошилик  про те, як не потонути у вирі інформації, що нас оточує, про інформаційні бульбашки, факти та судження, своє медіаполе і власні лайфхаки стосовно інформаційної гігієни в ефірі ОТ Галичина.

Для інформації:
Курс з медіаграмотності “Verified: Course on Media Literacy” розроблений спеціально для українців Посольством США, Міжнародною Радою досліджень та обмінів IREX in Ukraine та проектом EdEra у програмі на ОТ Галичина.
В Івано-Франківську проект впроваджували кафедра англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та ГО “Центр дослідження комунікації / Centre for Communication Research”.

відео для перегляду