Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному симпозіумі “Текст-Образ-Музика: на перетині кордонів” (Краків, Республіка Польща)

18-20 жовтня 2018 року в Ягеллонському університеті (Краків, Республіка Польща) відбувся четвертий Міжнародний симпозіум “Текст – Образ – Музика: на перетині кордонів”, співорганізатором якого виступила Міжнародна асоціація літературної семантики (IALS). У симпозіумі взяв участь завідувач кафедри англійської філології, професор Я.В. Бистров. Науковці з США, Великої Британії, Фінляндії, Бразилії, Іспанії, Тайвані, Польщі, Чехії, України та інших країн обговорювали проблеми мультимодальності та інтермедіальності тексту в літературі, перекладі, ЗМІ, музиці, архітектурі. У пленарному засіданні взяли участь відомі вчені Бо Петерсон (Фінляндія), Пол Армстронг (США), Майкл Тулан (Велика Британія). Проф. Бистров Я.В. виступив із доповіддю на тему: “The Multimodal Ensemble in Robert Nye’s The Late Mr. Shakespeare”.