Зустріч із експертом з міжнародної освіти інформаційно-консультативного центру “Освіта”

31 жовтня 2018 року в читальному залі імені Богдана Гаврилишина Наукової бібліотеки університету відбувся захід, присвячений питанням вступу, навчання та стажування студентів у вищих навчальних закладах поза межами України. Зокрема, Андрій Гаталяк, керівник інформацiйно-консультативного центру «Освiта» (м. Львів), ознайомив студентів 4-5 курсів факультету іноземних мов з особливостями американської та європейської системи освіти у Північній Америці та Західній Європі, а також з особливостями проведення і складання стандартизованих тестів (TOEFL, GRE, GMAT, SAT).

У заході взяв участь завідувач кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Яків Бистров, який поділився особистим досвідом, здобутим під час наукового стажування у Великій Британії в одному із коледжів Кембриджського університету за програмою Гостинності коледжів Кембриджу, запровадженою фондом Інституту «Відкрите суспільство».