Викладач кафедри Тиха У.І. взяла участь у “Креативному кампусі” (м. Київ, Києво-Могилянська академія)

Тиха Уляна Ігорівна, асистент кафедри англійської філології, кандидат філологічних наук, взяла участь у “Креативному кампусі”, що проходив 16-19 жовтня у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”. Освітня подія відбулась за сприяння НУО “Вище”, Міністерства освіти та науки України, British Council Ukraine, Pearson Ukraine та Dinternal Education. Креативний кампус зібрав 60 викладачів з 30 українських ЗВО, які разом з українськими та міжнародними фасилітаторами обговорювали покращення навиків критичного мислення у студентів, гейміфікацію навчання. Основною метою заходу було опанування новітніх інструментів і технік впровадження креативності в академічне середовище та викладацьку діяльність.